Rreth "Shkodra Business Almanac"
Shkodra Business Almanac ėshtė pjesė e projekteve tė NOVALTHI GROUP.

Si njė kompani konsulence biznesi NOVALTHI GROUP ofron konsulence financiare, strategji tregu, zhvillim biznesi dhe konsulence marketing.

Shėrbimet marketing pėrfshinė nė gamė tė gjėrė duke filluar nga kartėvizita, broshura, fletėpalosje e deri te revista. E veēanta e punės tonė ėshtė bashkėpunimi me kompani Malteze nė dizenjo dhe printime gjė qė na bėn tė veēantė dhe konkurues nė cilėsi dhe stil.

Shkodra Business Almanac ka filluar njė vit mė parė me hartėn guidė pėr bizneset nė shkodėr duke u rritur gradualisht pėr tu finalizuar tashmė me revistėn "Shkodra Business Almanak", revistė e dedikuar bizneseve tė Shkodrės.

Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Credits | Login
  © 2010 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.